Fórum >> Hozzászólás

Sexton hozzászólása:

Vatanen jó volt és nagyon örülök neki, de ne felejtsétek el, hogy az első meccsen 7, azaz 7 másodperc kellett volna a sima győzelemhez és akkor most 2-1 lenne ide. Az első harmadban nagyon jók voltunk, a második nekem egy totál zűrzavar, amiből mi jöttünk ki jobban, a harmadikat meg megúsztuk. MP 22, és Getzlaf is annyira koncentrál a lövéseknél, hogy állítom azért nem mennek be. Lovejoy ficak király volt. Perrynek meg pont akkor törik el az ütője, amikor az üres kapuba kellene csak betalálni. Kártérítést neki az Eastontól. Koivu nekem is feltűnt, hogy egyre gyengébben muzsikál, vagyis inkább azt mondanám, hogy a PO irama az, ami már lehet, hogy sok neki. A regulárban azért jól nyomta, a Winnik-Koivu-Cogi sor. Tényleg Winniket miért ültetjük? Lehet, hogy Koivu helyett nyomhatna egy meccset úgy hogy Cogi bemegy centerbe. ha kell kapus, akkor szerintem is hozzuk Gibsont. Azért egy NHL PO fontosabb a farmnál.
Mindent összevetve, ez a Kings egyáltalán nem jobb mint mi, még ha nem is játszottunk idáig csúcsformában. Ha az a fránya 7 másodperces gól nincs, simán vezetünk a szériában.